Firma REVAX se zabývá výrobou a montáží mechanických bezpečnostních zařízení nepřetržitě od roku 1991. Náš systém je tedy dlouhodobě úspěšně testován v praxi. Pro zabezpečení stávajících i nových kompletních dveří používáme patentem chráněný vlastní rozvorový systém, který umožňuje jištění až v osmi bodech. Velikou výhodou tohoto systému je nezávislost na hlavním klikovém zámku (dveře mají dva nezávislé zámky, které mohou být na stejné či různé klíče).

 Jakožto malovýrobci jsme blíže ke konečnému zákazníkovi a jsme proto schopni lépe vyhovět a přizpůsobit se individuálním přáním. Všechny výrobky jsou vyráběny po zaměření na míru, což nám umožňuje bez zvýšených finančních nároků vyrobit dveře jakýchkoliv rozměrů (včetně dvoukřídlých), popřípadě je upravit dle zakřivení stávajících zárubní bez nutnosti stavebních úprav. Zákazník si může zvolit ze široké škály standardních i nestandardních povrchů a designů.

Náš systém nám umožňuje také jako jediným na trhu vyrobit bezpečnostní dveře i do stávajících dřevěných zárubní, které není možné z nejrůznějších důvodů nahradit zárubněmi kovovými (např. rekreační či památkové objekty).

 

Sídlo firmy:    
Bosonožské nám. 57
642 00  Brno - Bosonohy
tel./fax: +420 547 219 569
email: revax@revax.cz